HAKKIMIZDA

 

“Fındık tutkumuz bizi görevlendirdi.”
 
Karadeniz topraklarında doğup büyüyerek üniversite hayallerimiz uğruna uzaklaştığımız topraklarımızdan, her tatile gittiğimizde lezzet ve enerji deposu fındıkları yiyerek aile sohbetlerini gerçekleştirdiğimiz bir anda topraklarımıza gereken değeri vermediğimizi farkettik.
Hayatlarımızı sürdürülebilir hale getirmek için çalıştığımız dijital sektörlerde edindiğimiz deneyim ve tecrübelerle, bu topraklara nasıl fayda sağlayabiliriz diye düşünürken Giresun fındıklarının dünya üzerinde en değerli fındık türü olduğunu hatırladık.
 
“Fındık değil, doğal ve özel bir ürün üretiyoruz.”
 
  Fındığın en doğal, en lezzetli ve en taze haline marketlerde ulaşamadığımız için, doğal tekniklerle üretilebilen fındıklara sadece memleketimize tatile gittiğimiz dönemlerde ulaşabildiğimiz için, büyüklerimizin evde bizler için taze hasat döneminde hazırladıkları ürünleri aynı lezzet ve tazelikte sizlerle buluşturmaya karar verdik. Yerken keyif aldığımız Giresun kalite özel fındıkları sizlere ulaştırmayı görev edinerek fındığa ve topraklarımıza karşı görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz.
 
“Fındığı seviyoruz ve işimizi keyifle yapıyoruz.”
 
Mesleklerimiz gereği içinde bulunduğumuz dijital araçları kullanarak, taze ve doğal fındıklardan yapılan ürünlerimizi Karadenize gitmeden ayağınıza getiriyoruz.
“Fındığın kalitesini ve doğallığını korumak için sürekli araştırıyoruz.”
3 kuşaktır aile mesleği olarak yaptığımız ‘Fındık İşletmeciliği’ tecrübemizi ve özel fındık harmanlama tekniklerimizi siz değerli tüketicilerimizle buluşturarak farklı bir deneyim sunmak istiyoruz.
 
“Mottomuz; Fındıktan Fazlası! “
 
Özenle toplanan ve üretiminde doğallığı bozmadan doğal hasat yapan çiftçilerden seçilen fındıklarımızı özel aile tekniklerimizle harmanlayarak elde ediyor, kaliteli ve sağlıklı ürünlerimizin pazarda yer almasını amaçlıyoruz.
 
“Fındığa ve doğaya olan saygımızla,disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
 
Bu bilinçle, doğal yaşamı korumak ve işlem görmemiş doğal ürünlerin tüketimine teşvik etmek amacıyla; sürekli yenilenen teknolojiyle ürünlerimizi işlemek, daha güvenli, daha lezzetli hale getirebilmek ve ‘Fındıktan Fazlası’ diyebilmek için çalışıyoruz.
 
“Taze üretilir, hemen tüketilir.”
 
Ürünlerimizi üretirken tüketicilerden gelen siparişe göre üretim yaparak lezzeti ve tazeliği korumaya çalışıyoruz. Bildiğiniz tüm fındıkları unutarak annelerimizin bizler için çerezlik olarak yaptığı ürünleri, butik olarak üretip sizlerin tadımına sunuyoruz.
 
Siz de gerçek fındık deneyimi yaşamak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve sadece Notanut Mağaza‘da bulunan taze,doğal fındıktan üretilen ürünlere ulaşabilirsiniz.
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetiniz boşMağazaya Dönün