Natürel Kabuklu Fındık

Giresun kalite, tombul, yağlı, yüksek enerji ve besin değerli, leziz ve doğal notanut kabuklu fındık. Dalından tek tek toplanarak, özenle seçilerek elde edilmiştir.

110,00220,00

Stokta yok

Natürel Kabuklu Fındık

Ürün Açıklaması

Kabuklu Fındık

Kabuklu fındık, aslen bildiğimiz fındığın çotanaklarından ayrılmış, kahverengi sert kabuğu kırılmamış halidir. Notanut kabuklu fındık ise Giresun fındığı kalitesi ile taptaze fındıkların yetiştikleri doğal cennet vadilerden toplandıktan sonra özenle seçilerek ayıklanması ve yüksek teknolojili tesislerde sofralara misafir olmak üzere hazırlanmasıdır. Notanut’ın organik fındık çeşitleri, yuvarlak yapılı, yağlı, tombul, birinci sınıf fındıklardır. Giresun tombul fındık, kolay kırılabilen yuvarlak kabuğu ile fındıkkıranların favori fındığıdır. Ayrıca kolaylıkla soyulabilen iç kabuğu, beyaz iç fındık severler için leziz bir opsiyon oluşturur. Dünyanın bilinen en kaliteli fındığı olan Notanut Giresun kabuklu fındık, kabuğunun altındaki etli yemiş ile uluslar arası bir üne sahiptir. Sizin evde de nam salması için daha ne bekliyorsunuz?

 

Kabuklu Fındık Besin Değerleri

Notanut kabuklu fındık, dalından taze koparılmış %100 natürel yapısı ile yüksek besin ve enerji değerli bir fındık türüdür. Köklerini besleyen emektar ağaçlardan zengin bir miras alan Giresun fındığı içerisinde yüksek oranda mineral ve vitamin bulunur. Göz, cilt, saç, diş, kemik ve iç organların sağlıklı yapısını destekleyen Potasyum, Magnezyum, Demir, Kalsiyum mineralleri ile E, A, B grubu vitaminler fındığın zengin yapısını oluşturan cevherlerden yalnızca bazılarıdır.

 

Kabuklu Fındık Nasıl Tüketilir?

Kabuklu fındık, farklı alanlarda farklı şekillerde tüketilir. En çok kullanıldığı sektörler ise çikolata ve pastacılık-fırıncılıktır. Çikolata, dondurma, gofret ve kavanoz çikolata reklamlarında izlediğimiz dumanı tüten lezzetli fındıklar, Giresun kalite tombul fındıklar arasından seçilir. Dolayısı ile reklamcılık endüstrisinde de oldukça meşhur bir fındık olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Notanut’ın taptaze fındıklarının en iyi nasıl tüketildiğini en çok da maharetli anneler, ağzının tadını bilenler ve fındık severler bilir. Siz de kabuklu fındığı dilerseniz kavurarak, dilerseniz pasta börek dekoru olarak, dilerseniz butik çikolata ve lokumlarınızın üretiminde ya da bir avuç kuru meyveyle birlikte tüketebilir, nefis Karadeniz fındığı kalitesini tadabilirsiniz.

Natürel Kabuklu Fındık

yorumlar

  “Natürel Kabuklu Fındık” için yorum yapan ilk kişi siz olun

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  200 TL ve Üzerindeki Alışverişlerde

  Kargo Ücretsiz!

  0
   0
   Sepetiniz
   Sepetiniz boşMağazaya Dönün